Żelazko Braun CareStyle 5 IS 5043 – prasuj z przyjemnością!

Żelazko Braun CareStyle 5 IS 5043 – najlepszy przyjaciel Twojej garderoby

Zachowanie bezpieczeństwa i optymalne wykorzystanie energii dzięki funkcji automatycznego wyłączania
Jeżeli urządzenie nie jest używane przez 10 minut to wyłącza się automatycznie. Dzięki funkcji automatycznego wyłączania nawet gdy w pośpiechu wychodzisz z mieszkania nie musisz już zamartwiać się tym, czy wyłączyłaś żelazko.

Zaawansowana technologia iCare sprawia, że w mgnieniu oka i bez większego wysiłku osiągniesz w prasowaniu najlepsze wyniki Twoja szafa zyskała nowego przyjaciela: nieważne, ile czasu spędzasz na prasowaniu ani jak duża jest Twoja garderoba, teraz podołasz temu zdaniu jeszcze szybciej. Zaawansowana technologia iCare oszczędzi Twój czas i zadba o Twoje ubrania automatycznie ustawiając temperaturę najlepszą dla każdej tkaniny, nawet tej najdelikatniejszej. Inteligentna ochrona tkaniny i oszczędność czasu na nagrzewanie i chłodzenie w jednym. Efekt zadowoli Cię w 100%.

Pierwsza na świecie stopa Eloxal 3D BackGlide gwarantująca idealny poślizg po prasowanej tkaninie
Kształt inspirowany deską snowboardową i opatentowana technika wykonania zaokrąglonych krawędzi oraz wygięcia stopy BackGlide gwarantują łatwość manewrów 360° po tkaninie. Dzięki temu prasowanie nabiera nowego wymiaru i staje się wyjątkowo wydajne i szybkie, oszczędzając przy tym czas i siły. Już nigdy więcej na przeszkodzie nie staną Ci guziki, kieszenie ani suwaki. Trudno dostępne zaszewki nie będą już stanowić kłopotu bez względu na rodzaj tkaniny. A co najważniejsze, możliwe będzie prasowanie od spodu. Ciesz się perfekcją w każdym calu!

Intuicyjny mechanizm: prosty, inteligentny, przyjazny dla użytkownika cyfrowy wyświetlacz Cyfrowy wyświetlacz jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Monitoruje i ułatwia prasowanie. Panel LED wyświetla wszystkie, niezbędna dla użytkownika instrukcje. Aby zadbać o środowisko wystarczy tylko wcisnąć tryb ECO.

Porównaj ceny i kup taniej

is 5043

Braun IS 5043

System blokady
Jeden prosty ruch zabezpieczy żelazko przed wysunięciem się: wystarczy przycisnąć je do stacji. Teraz możesz w prosty i wygodny sposób odstawić urządzenie po skończonej pracy.

System usuwania kamienia CalcClean gwarantuje najlepszą jakość pracy urządzenia Dzięki systemowi usuwania kamienia CalcClean możesz się cieszyć znakomitą wydajnością urządzenia przez długi czas. System powiadomi o nadbudowaniu kamienia, a proces oczyszczania składający się z 3 prostych kroków w szybki sposób przygotuje urządzenie do dalszej pracy. Po prostu: otwórz zbiornik wody, wypełnij go i wstrząśnij, a następnie naciśnij przycisk na panelu. System sygnalizuje konieczność wykonania kolejnego czyszczenia.bezpieczy żelazko przed wysunięciem się: wystarczy przycisnąć je do stacji. Teraz możesz w prosty i wygodny sposób odstawić urządzenie po skończonej pracy.

Najlepszy efekt dzięki wysokiemu ciśnieniu pary (6 barów) i silnemu wyrzutowi pary (340 g/min)
Wysokie ciśnienie sprawia, że para wodna z łatwością przenika przez tkaninę, a prasowanie staje się niezwykle proste. Nawet najtrudniejsze zagniecenia znikają w mgnieniu oka dzięki pojedynczemu wyrzutowi pary. System do prasowania Braun sprawi, że będziesz mieć wyraźnie mniej pracy w przygotowaniu świeżej i schludnej garderoby.

Imponujący wskaźnik wytwarzanej pary (120 g/min) Duża objętość wytwarzanej pary wodnej sprawia, że system do prasowania jest urządzeniem, które umożliwia szybkie prasowanie bez żadnego wysiłku. Większa objętość pary oznacza szybszą eliminację nawet tych najbardziej uporczywych i trudno dostępnych zagnieceń.

Niezwykła łatwość przesuwania się stopy po tkaninie
Dzięki unikalnej stopie Eloxal 3D ubrania będą wyprasowane bez wysiłku i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Stopa jest również niezwykle odporna na zadrapania i powstawanie rys, ponieważ wykonano ją z materiału nawet 2-krotnie twardszego niż stal nierdzewna.

Lekkość i ergonomiczne wzornictwo dla łatwiejszego użytkowania Ergonomiczne rozwiązanie marki Braun – polegające na umieszczeniu oddzielnego zbiornika na wodę w systemie zamiast w żelazku – zapewnia maksymalny komfort w czasie prasowania. Odczuwalnie lżejsze urządzenie minimalizuje wysiłek wkładany w prasowanie, dzięki czemu system do prasowania jest łatwiejszy i bardziej przyjazny w obsłudze w porównaniu z tradycyjnym żelazkiem parowym.

Kompaktowa budowa ułatwiająca przechowywanie
System do prasowania marki Braun to czysty i prosty design. Kompaktowa budowa i zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań – m.in.: funkcji blokady jednym ruchem sprawia, iż urządzenie niezwykle łatwo się przechowuje. Zaskakująca oszczędność przestrzeni.