Modecom Volcano Blaze – wirtualna rzeczywistość dla Ciebie!

Zestaw do wirtualnej rzeczywistości
MODECOM VOLCANO BLAZE – to produkt, który zrewolucjonizuje rzeczywistość polskiego rynku nowych technologii. Firma MODECOM jako pierwsza proponuje kompletny zestaw do mobilnej rzeczywistości wirtualnej – MODECOM Volcano Blaze. Gogle przeznaczone są do użycia ze smartfonami, na których użytkownik uruchomi gry i aplikacje przygotowane w technologii VR. W skład zestawi wchodzi bezprzewodowy kontroler Bluetooth, który umożliwia interakcję użytkownika z wirtualnym światem. Uzupełnieniem kompletu są wysokiej jakości słuchawki.

Gogle wyprodukowane zostały z trwałego, lekkiego oraz bezpiecznego materiału. Wizjer wyściełany jest miękkim materiałem zapewniając wygodę. Podczas projektowania gogli pomyślano o systemie, który umożliwia wyprowadzenia przewodów (słuchawkowy i zasilający) z obydwu stron gogli. Istnieje także możliwość regulacji rozstawu soczewek oraz ostrości. MODECOM Volcano Blaze jest bezpieczny dla smartfona. W konstrukcji gogli zastosowano specjalny mechanizm Antidrop, który zapobiega wypadnięciu smartfona. Ponadto gogle wyposażone są w system wentylacji, który zapewni cyrkulację powietrza w ich wnętrzu, chroniąc smartfon przed przegrzaniem.

Cechy produktu:
trwały i bezpieczny materiał
niska waga (lekkie)
wysoki komfort użytkowania – miękka wyściółka wokół twarzy
regulacja rozstawu soczewek
regulacja bliskości soczewek względem oczu / ostrość
zabezpieczenie przed wypadnięciem smartfona (klapka zasobnika gdzie wkłada się smartfon uchyla się tylko w ograniczonym zakresie – wbudowana blokada)
możliwość wyprowadzenia kabla zasilającego z obu stron gogli
możliwość wyprowadzenia kabla słuchawek z obu stron gogliwentylacja

Cechy kontrolera:
bezprzewodowy Bluetooth
pracuje w dwóch trybach:
tryb gamepada (obsługa gier wspierających kontrolery)
tryb wskaźnika/myszki (poruszanie kursorem na ekranie urządzenia), zdalna obsługa migawki aparatu i multimediów
kompaktowe wymiary – łatwość przenoszenia

Zawartość zestawu:
gogle VR
elastyczna opaska
słuchawki douszne
bezprzewodowy gamepad / kontroler