Najbardziej uniwersalny smartfon – Nexus 5X

Najbardziej uniwersalny smartfon – Nexus 5X

IDEALNA RÓWNOWAGA. 5X to dumny członek rodziny Nexus – jest niewielki i lekki, oferuje bezkompromisową wydajność i pozwala cieszyć się każdą chwilą. Pod wyświetlaczem o przekątnej 5,2 cala kryje się szybki jak błyskawica sześciordzeniowy procesor Snapdragon 808.

Dzięki niemu urządzenie nie tylko świetnie działa, ale jest też dostępne w przystępnej cenie. APARAT. ZAAWANSOWANY APARAT, KTÓRY WYCHWYTUJE JESZCZE WIĘCEJ ŚWIATŁA To najlepszy uniwersalny aparat, jaki kiedykolwiek umieściliśmy w urządzeniu z rodziny Nexus.

Swoje możliwości pokazuje najlepiej wtedy, gdy warunki oświetleniowe nie są idealne. Większe piksele (1,55 μm) wychwytują więcej światła nawet przy słabym oświetleniu, dzięki czemu zdjęcia są wyjątkowo szczegółowe i ostre.

Aplikacja Aparat Google działa jeszcze szybciej, więc nie umknie Ci żadna ważna chwila. Poza tym w aplikacji Zdjęcia Google możesz łatwo przeglądać swoje fotografie i zawsze masz je pod ręką. CZYTNIK LINII PAPILARNYCH.

PROSTSZE ZABEZPIECZENIA – WYSTARCZY ODCISK PALCA. Nexus 5x z czytnikiem linii papilarnych jest bezpieczniejszy, a do tego upraszcza korzystanie z systemu i aplikacji. Czytnik znajduje się z tyłu urządzenia, dopasowując się do naturalnego ułożenia dłoni na telefonie.

Wystarczy jedno dotknięcie, by włączyć telefon i łatwo odblokować dostęp do aplikacji. Nie musisz zawracać sobie głowy wpisywaniem haseł, a zamiast nich możesz używać swojego unikalnego odcisku palca, by przeglądać emaile i zdjęcia albo robić zakupy przy użyciu Android Pay (tylko w USA).

PO PROSTU CZYSTY ANDROID. ZAWSZE NOWY. TERAZ W WERSJI MARSHMALLOW. Urządzenia Nexus powstają od początku do końca z myślą o tym, by wykorzystywać wszystkie możliwości najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie.

Zawsze znajdziesz na nich Androida w najlepszym wydaniu. Użytkownicy Nexusa jako pierwsi otrzymują aktualizacje oprogramowania*. Dzięki temu masz najnowszą i najszybszą wersję systemu operacyjnego. Android 6.0 Marshmallow jest już zainstalowany na urządzeniu, które wyjmujesz z pudełka.

TO, CO NAJLEPSZE W GOOGLE. NAJLEPSZE APLIKACJE GOOGLE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. Na Nexusie 5X są fabrycznie zainstalowane wszystkie najlepsze aplikacje Google, więc możesz od razu zacząć z nich korzystać. Wyszukiwarka, Mapy, Chrome, YouTube, Zdjęcia, Gmail, Dysk i wiele innych – wszystkie są tam po to, by uprzyjemnić Ci kontakt z telefonem.