Rowenta CF 6430 Respectissim VOLUM’24 – rewolucja w stylizacji włosów!

Rowenta CF 6430 Respectissim VOLUM’24 – rewolucja w stylizacji włosów!

RESPECTISSIM VOLUM’24 to urządzenie, które nadaje niesamowitą objętość włosom od nasady aż po same końce, dając efekt uniesionych włosów, który utrzymuje się przez cały dzień.
VOLUM’24 z linii ROWENTA RESPECTISSIM posiada unikalną funkcją RESPECT, która pozwala zwiększyć objętość włosów w optymalnej temperaturze 170 °C, chroniąc je przed uszkodzeniem, dzięki czemu włosy są zdrowe, nieprzesuszone i bardziej lśniące.

Unikalny system obracających się płyt zwiększa objętość i podnosi włosy tuż u ich nasady, a profesjonalna powłoka Ultrashine Nano Ceramic zapewnia idealny ślizg, ochronę włosów i ich niesamowity blask.
Ergonomiczny kształt rączki ułatwia obracanie o 180 °C jedną ręką, dzięki czemu daje możliwość stworzenia wielu efektownych stylizacji. VOLUM’24 posiada funkcję jonizacji, która zapobiega elektryzownaiu się włosów, nadając im gładkość i ułatwiając ich układanie. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w bezpieczny system zamykania płyt oraz obrotowy przewód.

respectissim

Porównaj ceny i kup taniej!

Zalety:
1. Niesamowita objętość włosów dzięki innowacyjnej konstrukcji obracających się płyt.
2. Oszczędność czasu- objętość włosów w rekordowo krótkim czasie.
3. Długotrwały efekt- niesamowita objętość włosów utrzymuje się przez cały dzień.
4. Włosy są zdrowe i piękne, dzięki funkcji RESPECT, która pozwala niesamowicie zwiększyć objętość włosów już w niższej temperaturze 170°C

Światowa Innowacja! Volumizer – nowa jakość na rynku urządzeń do stylizacji włosów!