Konsola PS4 – dla graczy w każdym wieku

Konsola PS4 – pewniak pod choinkę!

Najbardziej wydajny system! Jeszcze nigdy nie istniał tak zaawansowany system gier, jak PlayStation®4.

Oszałamiający układ graficzny, niezrównana pamięć dostosowana do potrzeb i procesory z mocą dziesięciokrotnie większą od PlayStation®3 – to wszystko dało wielkim umysłom z branży gier nieograniczone możliwości tworzenia większych, śmielszych i bardziej rzeczywistych doznań. Poza wszelkie wyobrażenia.

ps4

Porównaj ceny i kup taniej!


– Automatyczne pobieranie aktualizacji w tle

Aktualizacje systemowe oprogramowania i gier są pobierane w tle. W ten sposób konsola PS4 jest zawsze gotowa do działania.

– Graj podczas pobierania

W grę zakupioną w sklepie PlayStation Store możesz grać już podczas jej pobierania na konsolę PS4.

– Spersonalizowane materiały

System konsoli PS4 zapamiętuje Twój styl gry i intuicyjnie proponuje najczęściej wykorzystywane materiały.

– Graj w używane gry

Gry na konsolę PS4 możesz wymieniać, sprzedawać, pożyczać znajomym lub po prostu zatrzymać je na zawsze. Wybór należy do ciebie.

– Pochwal się doskonałością

Chcesz, aby inni zobaczyli Twoje osiągnięcia? Uwiecznij chwile triumfu w grach i natychmiast udostępnij je znajomym za pomocą przycisku SHARE.

– Rozrywka, której nie można przegapić

Uzyskaj dostęp do najlepszych materiałów muzycznych, filmowych i telewizyjnych. PS4 nie wymaga opłaty członkowskiej w celu uzyskania dostępu do subskrypcji materiałów cyfrowych. Otrzymasz pełny dostęp do wszystkich pożądanych materiałów z dziedziny rozrywki.

– Nie trać łączności z PS4

Jesteś poza domem? Żaden problem. Gdziekolwiek się znajdujesz, aplikacja PlayStation umożliwia połączenie z konsolą PS4 za pomocą smartfonu lub tabletu.