Coś dla gamerów – nowa mysz Roccat Kova+

Mysz gamingowa – Roccat Kova+

Model Kova Plus został wyposażony w bardzo dokładny sensor optyczny Pro-Optic R2 Gaming Sensor (jest to Mercedes wśród optycznych sensorów)o rozdzielczości maksymalnej 3200DPI. Rozdzielczość sensora można oczywiście regulować w locie.

Mysz została wyposażona w siedem przycisków, z czego pięć jest w pełni programowalnych. Jej kształt, przypominający literę V oraz boki, wyłożone materiałem antypoślizgowym, zapewniają wysoką wygodę użytkownikom – zarówno prawo-, jak i leworęcznym. Kova współpracuje zarówno z systemami Windows, jak i Mac OS w systemie plug & play.

W kwestii designu, firma Roccat postawiła na sprawdzone połączenie – czarna obudowa została wzbogacona systemem podświetlających diod LED. Warto dodać, że podświetlenie może – zgodnie z wolą użytkownika – zmieniać kolor, a także pracować zgodnie z różnymi schematami – przykładem jest „oddychanie”, znane z myszek Razera. Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie opatentowanej przez Roccat Studios technologii EasyShift, dzięki czemu otrzymujemy tak naprawdę dostęp do 16 funkcji (wciśnięty klawisz EasyShift + klawisz funkcyjny myszki).

kova

Porównaj ceny i kup taniej!

Właściwości:
– Specjalny czujnik optyczny do gier o rozdzielczości 400, 800, 1600 i 3200dpi
– Duplikator przycisku EasyShift[+], podwójne przypisanie dla 8 dodatkowych funkcji
– Ergonomiczny kształt V dla osób prawo- i leworęcznych
– Sterownik ROCCAT z praktycznymi efektami dźwiękowymi
– Menedżer makr z szablonami do gier, multimediów i biura
– Regulowane podświetlenie w ulubionym kolorze
– 7 (+8) przycisków myszy z najważniejszymi konfiguracjami