Słuchawki Beats by Dr. Dre Solo HD

Słuchawki Beats by Dr. Dre Solo HD – nowa jakość dźwięku!

Doznaj zupełnie nowych wrażeń muzycznych! Słuchawki Solo HD stworzono do odtwarzania pełnego brzmienia muzyki. Specjalnie opracowana technologia przetwornika w połączeniu z okablowaniem Monster Cable zapewniają głębokie basy, wyważone dźwięki średnie i czyste, wspaniałe dźwięki wysokie.

Oprócz możliwości składania, ControlTalk i torby błyszczące słuchawki Solo HD wyróżniają się również nową technologią przetwornika, która umożliwia jeszcze lepsze odtwarzanie dźwięku.

Solo HD w formie modelu nausznego dają użytkownikowi niepowtarzalną okazję do poznania słuchawek Beats by Dr. Dre w lekkiej, kompaktowej formie. Lekkie, wyścielone słuchawki nauszne sprawdzą się w każdym otoczeniu. Zatrzymują dźwięki z zewnątrz i umożliwiają całkowite skupienie się na muzyce. Dzięki Solo HD czujesz muzykę, a nie słuchawki.

Rozkoszuj się muzyką w takiej postaci, w jakiej stworzył ją artysta
Słuchawki HiFi zostały opracowane w jednym celu – aby jak najbardziej realistycznie odtwarzać bogaty w detale dźwięk dzisiejszej muzyki nagrywanej cyfrowo – bez względu na to, czy jest to rock, pop, hip-hop czy R&B.

Ludzie nie słyszą wszystkich detali muzyki. Artyści i producenci ciężko pracują w studiu w celu doskonalenia brzmienia, ale ludzie naprawdę nie mogą tego usłyszeć w zwykłych słuchawkach. Większość słuchawek nie oddaje w pełni basu, dynamiki i szczegółów tak, jak chciał tego producent. Wniosek – muzyka Cię nie poruszy. Ze słuchawkami Beats ludzie usłyszą to, co słyszy artysta oraz producentStabilny pałąk i możliwość składania zapewniają mobilność.
Kompaktowe i niezwykle lekkie – tym wyróżniają się słuchawki nauszne. Dlatego warto zabrać je ze sobą w podróż. Pałąk ze specjalnego, bardzo wytrzymałego materiału jest wysoce elastyczny i niezwykle lekki. Podczas transportu i przechowywania Solo HD można z łatwością złożyć. Umożliwia to specjalny 3-stopniowy system składania. A w dołączonym etui z neoprenu słuchawki są zawsze bezpieczne schowane i nie zajmują wiele miejsca.

ControlTalk do iPhone’a, iPoda itp.
Do wyposażenia Solo HD należy także ControlTalk – jednostka sterująca kompatybilna z iPhone’em i iPodem. Jest to funkcja wbudowana w wysokiej jakości kabel Monster i posiada zarówno przycisk sterujący, jak i wbudowany mikrofon. Dzięki niej możesz bezpośrednio obsługiwać wszystkie funkcje audio iPhone’a lub iPoda.

Ponadto słuchawki z mikrofonem mogą stanowić zestaw słuchawkowy do iPhone’a i innych smartfonów. Nie musisz już więc szperać w torbie, gdy chcesz włączyć kolejny utwór lub odebrać rozmowę. Kabel można zdjąć i pasuje do wszystkich słuchawek Beats by Dr. Dre.

Odporna na zarysowania błyszcząca powierzchnia
Podobnie jak oryginalne słuchawki Beats by Dr. Dre Studio, również Solo HD mają stylowe, błyszczące wykończenie, które nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale także jest wysoce odporne na zarysowania.

Monster Clean Cloth
W zestawie znajduje się również ściereczka ze specjalną technologią Aegis Microbe Shield. Jest ona niezwykle miękka i dba o to, by modny połysk zawsze dobrze się prezentował, a słuchawki HD były nieskazitelnie czyste.

solo hd

Porównaj ceny i kup taniej!