Smartwatch Moto 360 – inteligentny zegarek od Motoroli

Smartwatch Moto 360 – cały świat w zegarku!

Klasyczny design
Moto 360 charakteryzuje się ponadczasowym wzornictwem klasycznego zegarka. Dzięki okrągły kształt tarczy zapewnia maksymalny komfort noszenia przy największym polu widzenia. Jedno spojrzenie na przegub ręki a otrzymasz informacje które naprawdę potrzebujesz.

Wysoka jakość wykonania
Obudowa ze stali szlachetnej z paskiem skórzanym od znanego dostawcy Horween® : Wszystkie materiały zostały wybrane i przetwarzane z zachowaniem najwyższej staranności. Dzięki Corning® Gorilla® Glass, zegarek jest doskonale chroniony przed zarysowaniami.

Informacje o właściwym czasie widoczne na pierwszy rzut oka
Moto 360 zawiera informacje odpowiednie dla ich własnego miejsca i bieżącej działalności: pogoda, informacje lotów, informacje o ruchu drogowym i więcej – wszystko z mocą Android Wear ™. Wystarczy jeden rzut oka na nadgarstek w celu zebrania interesujących nas informacji.

Reaguje na głos
Z poleceniami głosowymi, wiele rzeczy może być wykonane w łatwy sposób- szczególnie jeśli masz pełne ręce roboty. Komenda „OK Google” wystarczy aby wysłać wiadomość tekstową, ustawić przypomnienie lub w celu pobrania pogody albo wskazówki dotyczące dojazdu.

Istotny krok dla zdrowego serca
Aplikacja Moto 360 Serce wykrywa postępy fitness w oparciu o dzienne i tygodniowe cele, więc wiesz dokładnie, gdzie stoisz.

Ładowanie podczas snu
Akumulatorek wystarcza na cały dzień. W nocy Moto 360 wystarczy po prostu umieścić na podstawce. A ponieważ podczas ładowania wyświetlana jest godzina, stacja jest doskonałym dodatkiem na stoliku nocnym lub biurku.

moto 360

Porównaj ceny i kup taniej!