Smartfon Sony Xperia M5

Sony Xperia M5 – idealnie dopasowany

xperia m5

Porównaj ceny i kup taniej!

Nowy wymiar selfie

Xperia™ M5 wyposażona zostałą w aparat, dzięki któremu Twoje selfie z łatwością obejmie wszystkich Twoich przyjaciół.

Uwiecznij każdą chwilę

Czasami masz tylko jedną szansę, by zrobić idealne zdjęcie. Dlatego smartfon Xperia M5 kryje w swoim wnętrzu rozwiązania techniczne, które pozwolą Ci chwytać chwile na gorąco. Fotografuj jak zawodowiec dzięki hybrydowemu mechanizmowi automatycznej ostrości o opóźnieniu 0,25 s, matrycy o rozdzielczości 21,5-megapiksela i obiektywowi z powiększeniem zapewniającym niezwykle ostre zdjęcia.

Chwytaj dzień w jakości 4K

Poznaj niesamowite możliwości, jakie daje Ci nagrywanie filmów w doskonałej jakości 4K — chwytaj każdą chwilę na gorąco. Zrób sobie idealny autoportret Aparat z przodu o rozdzielczości 13 MP, mechanizm automatycznej ostrości i tryb HDR sprawiają, że to idealny smartfon do autoportretów.

Skracaj dystans

Nie możesz podejść wystarczająco blisko fotografowanego obiektu? Nie martw się, dzięki funkcji Clear Image Zoom z 5-krotnym powiększeniem możesz go przybliżyć bez utraty jakości.

Piękna i trwała konstrukcja

W pięknej, trwałej konstrukcji smartfonu Xperia M5 wykorzystano klasyczne wzornictwo firmy Sony. Narożniki ze stali nierdzewnej i ramka, która tylko nieznacznie nachodzi na ekran, chronią urządzenie przed uderzeniami.

Ciesz się szczegółami

Smartfon Xperia M5 z jasnym, 5-calowym ekranem Full HD sprawia, że Twoja rozrywka wygląda doskonale pod każdym kątem.

Doskonałe dopasowanie

Smartfon Xperia M5 waży zaledwie 143 g, a jego grubość to 7,6 mm. Dzięki temu idealnie leży w dłoni i doskonale nadaje się dla osób, które żyją w ciągłym ruchu.

Wodoodporność i zero zmartwień

Mając wodoodporny smartfon, nie musisz się martwić wilgocią ani zabrudzeniami. Smartfon Xperia M5, zabezpieczony przed wodą i kurzem, pozwala Ci przeżyć dzień bez zmartwień.

Co możesz zrobić, gdy bateria telefonu wytrzymuje dwa dni?

Bateria smartfonu Xperia M5 wytrzymuje do dwóch dni. Jeśli więc wybierasz się za miasto, chcesz spędzić trochę czasu z przyjaciółmi albo zrobić sobie maraton z ulubionym serialem, Twój smartfon będzie Ci towarzyszyć — naładowany i gotowy do działania.