Słuchawki Fidelio M1

Philips Fidelio M1 – słuchawki z górnej półki

fidelio m1

Porównaj ceny i kup taniej!

Słuchawki Fidelio M1 firmy Philips – Najlepsza jakość i idealny dźwięk, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki Fidelio M1 firmy Philips stanowią połączenie najwyższej jakości dźwięku i komfortu noszenia, co gwarantuje realistyczne wrażenia dźwiękowe w czasie słuchania muzyki w ruchu.

Dzięki lekkiej, a jednocześnie wytrzymałej konstrukcji słuchawki zapewniają doskonałą izolację akustyczną i pozwalają cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w każdym miejscu. Akustycznie szczelna konstrukcja zapobiega wydostawaniu się dźwięku Akustyczna uszczelka to specjalnie zaprojektowana wstęga, która jest wbudowana w wewnętrzną komorę, aby wyeliminować jakąkolwiek niepotrzebną utratę dźwięku i zachować dźwiękowe detale.

Rezultatem tego jest doskonale wzbogacony bas. System Bass Reflex zapewnia czysty, dynamiczny i zrównoważony bas Zamknięta konstrukcja akustyczna jest wyposażona w system Bass Reflex, na który składają się elementy nauszne ze strategicznie rozmieszczonymi otworami.

Otwory te, regulując ciśnienie powietrza wewnątrz komory, zapewniają kontrolowane środowisko dla membrany w celu uzyskania optymalnego pasma przenoszenia. Współdziałając z akustyczną uszczelką, system izoluje każdy detal naturalnego dźwięku oraz zapewnia dokładny i dynamiczny bas bez uszczerbku dla czystości dźwięku.

Dwuwarstwowe elementy nauszne zapewniają precyzyjne brzmienie Dwuwarstwowe elementy nauszne słuchawek M1 zostały skonstruowane tak, aby zmniejszyć rezonans i drgania oraz zapewnić precyzyjne odwzorowanie dźwięku w celu usłyszenia każdego szczegółu dźwięku.

Solidna, warstwowa konstrukcja zapewnia trwałość i wygodę, co czyni słuchawki M1 idealnym muzycznym towarzyszem na długi czas. Przetworniki neodymowe o wysokiej mocy zapewniają realistyczny dźwięk Każdy przetwornik głośnika jest starannie ręcznie wybrany, dostrojony i przetestowany przed dopasowaniem, aby zapewnić najbardziej zrównoważony, naturalny dźwięk.

40-milimetrowe przetworniki wykorzystują wysokiej mocy magnesy neodymowe, aby zapewnić dźwięk wysokiej jakości w szerokim zakresie dynamicznym i odtwarzają nawet najdrobniejsze detale. Luksusowe wentylowane elementy nauszne i pianka dopasowująca się do kształtu ucha zapewniają optymalne dopasowanie Materiały użyte w słuchawkach Fidelio M1 zostały starannie dobrane, aby zapewnić długotrwały komfort i wyższą jakość dźwięku.

Luksusowe wentylowane elementy nauszne i pianka dopasowująca się do kształtu ucha zostały opracowane, aby zapewnić optymalne ergonomiczne dopasowanie. Pianka nie tylko idealnie dostosuje się do kształtu ucha, ale również zabezpiecza przed utratą tonów niskich i tłumi hałasy otoczenia.

Zewnętrzna poduszka z tkaniny i skóry w odpowiednich proporcjach zmniejsza nacisk na powierzchnię ucha i redukuje gromadzenie się ciepła, aby słuchawki Fidelio M1 doskonale brzmiały i wyglądały. Pasmo przenoszenia zostało dostrojone tak, aby rozróżniać preferencje użytkowników Przeprowadziliśmy również dokładne badania z udziałem wytrawnych słuchaczy, aby dowiedzieć się, jakie są ich preferencje odsłuchowe, np.

preferowane cechy zbalansowanego dźwięku. Nasi inżynierowie akustyki opracowali słuchawki Fidelio M1 z myślą o wszystkich najdrobniejszych detalach wpływających na to, jak słuchacze odbierają dźwięki, takich jak sposób odbijania dźwięku przez ucho i powstawanie rezonansu.

W rezultacie słuchawki M1 zostały skonstruowane tak, aby oddawały dźwięk tak wiernie, jak to tylko możliwe i odpowiadały nowoczesnym sposobom rejestracji dźwięku.