Wizytówki z kreatora online! Tanio i szybko!

Ostatnia dekada dobitnie pokazała, jak bardzo zmieniły się czasy. Dziś wszystko jest potrzebne na już, co narzuca szybkie tempo życia. To codzienność każdego przedsiębiorcy i osób prowadzących własny biznes. Czy w takiej gonitwie można mieć coś tanio i szybko? Tak! Poznaj możliwości kreatora, w którym samodzielnie zaprojektujesz idealne wizytówki dla swojej firmy.

Zadbaj o profesjonalny wizerunek

Co wpływa na to, że jedna firma szybciej odnosi sukces od drugiej? To nie tylko lepsza jakość produktów i oferowanych usług, ale także dobrze przemyślana „oprawa” – zarówno wizualna, jak i marketingowa. Dobra reklama potrafi zdziałać cuda, o czym przekonał się już niejeden przedsiębiorca startujący ze swoją ofertą od zera.

Początki bywają trudne, ale można wejść do branży pewnym krokiem, nie ponosząc zbyt dużych kosztów. Wszystko, co musisz zrobić, to zadbać o profesjonalny wizerunek. Jednym z ważniejszych elementów Twojej strategii są wizytówki. Możesz zlecić ich projekt specjaliście, ale zapłacisz krocie i nie masz gwarancji, że propozycja spełni Twoje oczekiwania. Równie dobrze możesz wykonać taki projekt samodzielnie w kreatorze online, uzyskując dokładnie to, co chciałeś.

Wizytówki z kreatora online? Poznaj zalety

Każdy biznes wymaga innej oprawy graficznej. To zrozumiałe, że wizytówki budowlane będą się różnić wyglądem od tych, którymi posługuje się stylistka czy restaurator. Niezależnie od tego, jaki masz profil swojej działalności, możesz zaprojektować idealne wizytówki w kreatorze online. Poznaj największe zalety:

  • darmowy projekt – dzięki tej opcji zaoszczędzisz setki złotych, samodzielnie projektując wizytówkę swojej firmy,
  • prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanej wiedzy na temat grafiki, spójności i wizualizacji. W Voogo z łatwością obsłużysz intuicyjny kreator,
  • możliwość edycji – zmieniaj wielkość, krój i kolor czcionki, położenie poszczególnych elementów, dodawaj informacje i elementy graficzne aż do momentu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów,
  • szybki, wygodny i tani – płacisz jedynie za wydruk wizytówek. Projekt jest całkowicie bezpłatny, a realizacja zamówienia błyskawiczna,
  • setki darmowych szablonów do wyboru – możesz stworzyć zarówno własną wizytówkę na podstawie pustego szablonu, jak i skorzystać z autorskich propozycji naszej marki. W ofercie znajdziesz m.in. wizytówki fizjoterapeuta, dla fotografów, osób działających w IT czy w nieruchomościach. Przygotowaliśmy szablony dla każdej branży.

Wizytówki z laminatem – propozycja dla wymagających

Jeśli uważasz, że wizytówki zamawiane w sieci są wątłej jakości, pora przekonać się o tym na własnej skórze. Być może jesteś zdania, że niewygórowana cena idzie w parze z wydrukiem na cienkim papierze. Nic z tych rzeczy! W Voogo drukujemy wizytówki na papierze o grubości 300 g/m2 i oferujemy dwa rozmiary: 85 × 55 mm oraz 90 × 50 mm.

Jeśli chcesz nadać im eleganckiego wyglądu, zdecyduj się na laminat matowy lub błyszczący. Dodatkowa warstwa jeszcze bardziej wzmocni wizytówkę, zapewniając jej lepszą trwałość, a także wyższą odporność na zabrudzenia. Nie ma lepszej reklamy dla Twojej firmy od projektu, który przykuwa wzrok już w pierwszej sekundzie.

Nie tylko wizytówki

Karta biznesowa jest podstawowym narzędziem w codziennej pracy każdego przedsiębiorcy. Jednak możesz zrobić coś znacznie więcej, by wypromować swój biznes w lokalnym środowisku. W kreatorze online możesz zaprojektować także materiały reklamowe, które przyciągną do firmy nowych klientów.

Ulotki czy plakaty to także skuteczny sposób na to, by zaistnieć w regionie. Je również możesz wykonać samodzielnie w bezpłatnym kreatorze Voogo. Wiele z nich tworzy graficzną kolekcję wraz z wizytówkami – jeśli zdecydujesz się na zamówienie materiałów z tej samej linii, zachowasz wizualną spójność swojej marki. Dzięki temu potencjalni klienci i partnerzy biznesowi szybciej skojarzą Twoją działalność.

A zatem: czy wizytówki z kreatora online to dobre rozwiązanie? Poznaj doskonałą jakość w przystępnej cenie i przekonaj się, że to rozsądna inwestycja.

Oceń artykuł: 5.0 / 5 (7 głosy)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments