Dlaczego warto korzystać z usług wirtualnego biura?

Wirtualne biuro staje się coraz popularniejsze, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy coraz chętniej prowadzimy firmę z domu. Dla jednych to dość nowa usługa, inni znają ją doskonale, bo zdecydowanie ułatwia im codzienną pracę i prowadzenie firmy. Warto dowiedzieć się, czym jest wirtualne biuro Warszawa. Wszak rozwiązanie to znajduje odzwierciedlenie w wielu branżach,  które obecnie cieszą się dużym zainteresowaniem. Poznaj nasze wskazówki, dlaczego warto skorzystać z wirtualnego biura, jakie korzyści przynosi przedsiębiorcom i w jakich zawodach sprawdzi się szczególnie. 

Wirtualne biuro, czyli adres dla Twojej firmy od ręki

W dzisiejszych czasach powstaje coraz więcej zawodów, które nie wymagają posiadania stacjonarnego biura. Niekiedy zdarza się, że pracujemy zdalnie lub hybrydowo, zwłaszcza w przypadku takich branż jak IT, konsulting, marketing i reklama czy branża szkoleniowa. Bardzo często przedsiębiorcy decydują się wówczas na wirtualne biuro. Co to takiego? To nic innego jak specjalna usługa opierająca się o outsourcing biurowej obsługi firmy. Mówiąc prościej, przedsiębiorca wynajmuje miejsce, w którym będzie posiadał zdalne biuro, ale nie musi przebywać w nim fizycznie. Pod danym adresem korespondencyjnym będzie zarejestrowana działalność, a zewnętrzna firma zajmuje się jej dostarczaniem w wybrany przez Ciebie sposób. Ale to nie wszystko, co oferują sieci wirtualnych biur.

Jakie są zasady funkcjonowania wirtualnego adresu firmy i obsługi biura? Wirtualne biuro Warszawa 

Wirtualne biuro to przede wszystkim możliwość uzyskania adresu korespondencyjnego, pod którym można zarejestrować działalność, ale nie trzeba pojawiać się w danym miejscu faktycznie. Przedsiębiorca może zarządzać firmą zdalnie, np. pracować z domu, świadcząc usługi online. Najczęściej naszymi klientami są programiści, specjaliści z branży IT, projektanci stron internetowych, ale też agencje marketingowe i reklamowe czy trenerzy personalni i osobiści. – Mówi pracownik z biuro29.pl – sieci wirtualnych biur.

Jeśli chodzi o wirtualne biuro, Warszawa cieszy się największym zainteresowaniem takich usług. W stolicy bowiem można zyskać nie tylko korespondencyjny adres, ale też komfortową przestrzeń do konferencji w bardzo dobrych warunkach. 

W ramach pakietów przedsiębiorcy otrzymują dostęp do bezpłatnych 10 godzin do wykorzystania w dowolnej z sal. Po wyczerpaniu limitu możliwe jest dokupienie już płatnych godzin, jeśli firma ma potrzebę wynajęcia sali na dłużej. 

Co otrzymujesz w ramach usług wirtualnego biura 29?

  • Adres do rejestracji i korespondencji.
  • Odbiór listów i paczek.
  • Mailowe powiadomienia o odbiorze korespondencji.
  • Skanowanie listów bez limitów.
  • Odsyłanie listów pocztą bez limitów.
  • Bezpłatny numer faksu.
  • Bezpłatny numer telefonu.
  • Darmowy dostęp przez 10 h do 11 sal konferencyjnych w 2 krajach.
  • Panel klienta, do którego masz dostęp przez całą dobę.

Wirtualne biuro Warszawa nie stosuje żadnych limitów dotyczących obsługi korespondencji. Możliwe jest odbieranie wszystkich listów i wysyłanie skanów mailowo w ramach usługi. Na życzenie klienta za dodatkową opłatą przedsiębiorca może otrzymać swoją firmową korespondencję pocztą.

Jakie korzyści daje wirtualne biuro Warszawa?

To dogodne rozwiązanie dla startupów. Nowe firmy na początku swojej zawodowej drogi chcą maksymalnie ograniczyć koszty. Wynajęcie wirtualnego biura to sposób na ograniczenie wydatków. Przedsiębiorcy mogą zrezygnować z wynajmu biura stacjonarnego, które tak naprawdę w wielu branżach jest zbędne. Eliminują w ten sposób również dodatkowe koszty, jak wydatki związane z opłacaniem pracowników do obsługi fizycznego miejsca.

Wirtualne biuro sprawdza się jednak nie tylko w przypadku nowych firm. To także doskonały wybór dla osób, które świadczą usługi internetowe. Można korzystać z niego przez wiele lat, zyskując prestiżowy adres i pełną obsługę administracyjną. Wiele wirtualnych biur, w tym sieć biuro29.pl należące do grupy Farkas, oferuje możliwość korzystania z dodatkowych usług związanych z obsługą firmy. Są to np. profesjonalne usługi i doradztwo księgowe czy zakładanie i spółek.

Oceń artykuł: 4.9 / 5 (9 głosy)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments